Menu stron
Menu kategorii

Adres maila w domenie holuk.pl ? Da się zrobić.

Fakt, że zjawiłeś się na tej stronie świadczy o tym, że jesteś zainteresowany otrzymać swój unikalny adres w domenie @holuk.pl.

Oczywistą oczywistością jest, że musisz dowieść, że należysz do rodziny i masz prawo posługiwać się takim adresem, poza tym muszę wiedzieć czy konto mailowe będzie używane w celach prywatnych czy też komercyjnych. Jeśli w celach komercyjnych to jak bardzo będzie eksploatowane, być może będę wymagał drobnej – rocznej opłaty aby móc zapewnić stabilność działania usługi (jednak niekoniecznie ;)).

Troszkę techniki: Twoje konto mailowe obsługiwane będzie przez firmę Google, być może korzystałeś z kont tego giganta już wcześniej (gmail.com), jeśli tak to obsługa konta holuk.pl nie będzie dla Ciebie trudna. Współpraca z Google zapewnia nam bezawaryjność usługi, szybkość wysyłania/odbierania poczty oraz łatwy do niej dostęp. Można zarówno skonfigurować swojego klienta pocztowego (Outlook, Thunderbird) , jak również korzystać z poczty online. To by było na tyle jeśli chodzi o kwestie techniczne.

Jeśli jesteś zainteresowany to po prostu napisz mi maila korzystając z formularza kontaktowego (klik). Obgadamy sprawę.

1 Komentarz

  1. Zajęte: Dominika, Kasia, Sylwia, Adam, Daniel, Bartek, Bartosz

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.