Menu stron
Menu kategorii

Dodane przez dnia lis 7, 2009 w Organizacyjne | 0 komentarzy

I weź tu się staraj

Ehh, takich momentów jak przed chwilą nie lubię najbardziej. Siedziałem od kilku godzin nad tworzeniem księgi gości na naszym blogu, a tu „rach ciach” i cała praca poszła w niebyt.

Nie wiem kto pisze te wtyczki do WordPressa, ale jak nie potrafisz dobrze tego zrobić to się do tego nie zabieraj! I dlatego właśnie za niektóre sprawy powinni się brać specjaliści, a nie domorośli „programiści”.

Miałem nadzieję, że w księdze gości będziecie odważniejsi i może coś napiszecie, ponieważ jak widać nasza rodzina coś nieśmiała się zrobiła, co mnie bardzo dziwi zważywszy na dość śmiały charakter Holuków 😉 Być może kiedyś powrócę do tego pomysłu, jednak teraz zostałem skutecznie zniechęcony.

Pozdrawiam serdecznie

Related Images:

Czytaj więcej

Dodane przez dnia lut 14, 2009 w Organizacyjne | 1 komentarz

Skąd jesteś ?

Jeżeli masz chęć podzielić się z rodziną skąd pochodzisz lub też gdzie teraz zamieszkujesz to proszę o dodanie komentarza pod tym postem.

Zdaję sobie sprawę, iż rodzina Holuków rozsypana jest po całym świecie więc może to być dość ciekawa informacja, tym bardziej jeżeli Twój dom znajduje się w dość mało popularnym miejscu. Zaprszam.

Related Images:

Czytaj więcej

Dodane przez dnia lut 14, 2009 w Organizacyjne | 0 komentarzy

Komentarze na blogu

Jakoś na blog czasu nie mogę znaleźć,  z tego powodu ostatni wpis pochodzi z ubiegłego roku.

Dopiero dziś zauważyłem, że nie było możliwośći komentowania napisanych postów, naprawdę nie wiem jak tosięmogło stać. Oczywiście naprawiłem te braki. A ja się zastanawiałem dlaczego na blogu nikt nie pisze komentarzy 😉

Wiem, że nie ma co komentować, ale może ktoś coś napiszę czasami. Zapraszam.

Related Images:

Czytaj więcej

Dodane przez dnia lip 5, 2008 w Organizacyjne | 0 komentarzy

Lepsze parametry serwera

Dawno nic nie pisałem , a to ze względu na to iż jestem zawalony pracą i czasu nie znajduję na bloga.

Blog został przeniesiony na nowy serwer, dzięki czemu Wasze skrzynki pocztowe mogą być całkiem sporych rozmiarów, to samo dotyczy kont na Wasze strony internetowe. Póki co żadnych chętnych nie było, co według mnie troszkę dziwne jest, no ale Wasze sprawa. Moja oferta jest wciąż aktualna.

Related Images:

Czytaj więcej